ZMAJ Imali sve u rukama, osvojili samo bod

Zmaj   -   GOŠK       2   :   2       (1 : 0)

Strijelci: 1:0 Krištić (29.), 2:0 Krištić (46.), 2 :2 Periš (90.).

Zmaj: Brkulj, Rakić (od 54. Gojak), Lozina, Žižić, serdarević (od 74. Brnić), Krištić, Šalinović, Damir Rašić, Ivanda (od 59. Antunović), Vuksan, Danijel Rašić.

Trener: Darko Dražić.

GOŠK: Zec, Barun, Sunara (od 51. Blažević), Karaman, Baran, Konsa, Đuras, Bučić (od 61. Projić), Periš, Šarić (od 73. Vrbat), Duvnjak.

Trener. Radoslav Tomas.

Najbolji igrač: Ivan Periš (GOŠK)

Zmaj je u 7. kolu 1. lige NS ŽSD na domaćem travnjaku osvojio samo jedan bod, iako je po viđenom na terenu zaslužio sva tri. No, 80 minuta dobre igre nije bilo dovoljno za prekid negativnog niza, u zadnjih 10 minuta od gotovog su napravili veresiju.

Nakon početnog ispitivanja snaga domaća je momčad zagospodarila terenom nakon petnaeste minute, a prvu veliku prigodu imao je mladi Rakić u 23. minuti. Na ubačenu loptu s lijevog boka pucao je glavom uz samu vratnicu Zeca. Potom se Krištić našao sam ispred vratara gostiju i pucao iznad njegove grede. Makarani su u 29. minuti došli u početnu prednost, na dodavanje Lozine Krištić snažnim udarcem zabija za 1:0. Pred odlazak na odmor Krištić je izbio sam ispred vratara GOŠK-a koji sjajnom obranom izbije loptu u korner. Tek što je počeo nastavak utakmice Zmaj je podebljao prednost, Krištić je izmaknuo pratnju gostujuće obrane i sa desetak metara naciljao mrežu Zeca. Vuksan je u 57. minuti odapeo s tridesetak metara, i ovoga se puta iskazao čuvar gostujuće mreže. Meč loptu u nogama imao je Antunović u 75. minuti, sa 7-8 metara umjesto u mrežu loptu je poslao visoko iznad grede gostiju. I kad je izgledalo da je kaštelanski brod potopljen dogodio se veliki preokret. Spretni Đuras u 81. je minuti izbjegao zaleđe, i kad je izašao sam ispred Brkulja hladnokrvno je pospremio loptu u njegova vrata za n2:1. I duboko u sudačkoj nadoknadi Brkulj je u svom kaznenom prostoru potpuno nepotrebno oborio Periša, a nesigurni sudac Odrljin dosuđuje kazneni udarac za GOŠK. Udarac s 11 metara izveo je Periš, Brkulj je odbio loptu koja ponovo do Periša, a on iz drugog pokušaja pogađa za konačnih 2:2.