Zmaj   -   Mladost       2   :   1     (1 : 0)

Strijelci: 1:0 Antunović (20.), 2:0 Krištić (53.), 2:1 Mateo Grabovac (68.).

Najbolji igrač: Miroslav Krištić (Zmaj).

Zmaj: Brkulj, Rakić (od 56. Vuksan), Lozina, Žižić, Serdarević, Krištić (od 72. Gojak), Šalinović, Antunović (od 62. Brnić), Šarić, Damir Rašić, Danijel Rašić.

Pomoćni trener: Stipe Matešan.

Mladost: Baćak, Mate Grabovac, Tomas, Češljar, Bandić (od 67. Meter), Lončar, Šakić, Kujundžić (od 46. Mateo Grabovac), Milović, Strinić, Petričević (od 69. Jukić)

Trener: Mate Maršić.

Nogometaši Zmaja na domaćem su terenu zasluženo savladali vodeću momčad lige Mladost iz Prološca i tako prvi put ove sezone upisali dvije pobjede u nizu. Makarani su s nova tri boda stvorili dobre temelje da se do kraja prvog dijela prvenstva mogu popeti u gornji dom tablice. S obzirom da su bili pod imperativom domaći su od prve minute krenuli u lov na pobjedu. Prvu izglednu prigodu „crveni“ su imali u 12. minuti kada Krištić s 5-6 metara nije uspio ugurati loptu u mrežu gostiju. Mladost je zaprijetila u 17. minuti, no Češljarev udarac sa 18. metara obranio je Brkulj. Zmaj je u početno vodstvo došao u 20. minuti, Krištić je majstorski poslužio Antunovića koji preciznim udarcem posprema loptu u vrata gostiju. Nakon pola sata igre pokušao je Danijel Rašić, njegov udarac otišao je uz vratnicu Proložana. Gosti su bili blizu poravnanja u 35. minuti, ali su Brkulj i vratnica zaustavili udarac Češljara. I u nastavak su domaći krenuli napadačkom igrom što im je vrlo brzo donijelo povećanje vodstva. Nakon kiksa obrane gostiju loptu prihvaća Kristić i kroz noge vratara Baćka trese mrežu gostiju. Gosti se međutim nisu mirili s negativnim rezultatom, pet minuta nakon pogotka Zmaja Milović je glavom uzdrmao vratnicu Zmaja. Nakon sata igre gosti su uspostavili ravnotežu na terenu i smanjili prednost domaćih u 63. minuti. Lončar je ubacio za Matea Grabovca koji je iz blizine ugurao loptu u prazna vrata domaćih za 2:1. Igralo se uglavnom između dva šesnaesterca, a u 85. minuti domaći su mogli povećati vodstvo. Snažan udarac mladog Šarića sjajno je obranio Baćak. Još se do kraja u stopostotnoj prigodi našao Brnić koji nije bio precizan. Na ovoj utakmici trener Zmaja Darko Dražić odradio je kaznu od dvije utakmice ne vođenja momčadi, a na klupi će biti već na idućoj utakmici u kojoj Zmaj dočekuje Omiš.S obzirom na snagu Mladosti i poziciju koju zauzima na tablici ovo su za Zmaj posebno vrijedni bodovi.