PRVA MALONOGOMETNA LIGA MAKARSKE Derbi Catenacciju

Nakon odigranih utakmica 4. kola Prve MNL Makarske zahuktala se borba za vrh tablice. Momčadi All in Makarska, Gornja Vala, Catenaccio i Mali Plamen hvataju pozicije u utrci za naslov. Nakon neočekivanog poraza u prošlom kolu od DPH Torcida Tučepi malonogometaši Catenaccija u derbiju kola savladali su sastav Brela s 4:2. Breljani su riješili prvo poluvrijeme u svoju korist, a u nastavku se dogodio preokret. Do 39. minute rezultat je bio 3:2, u zadnjoj minuti je Pašalić zabio i donio pobjedu svojoj momčadi. All in Makarska je slavio protiv DPH Torcida MR, a najzaslužniji za njihovu novu pobjedu bio je četverostruki strijelac Dario Martinović. Mali Plamen je bio uvjerljiv protiv mladih igrača iz Brela koji su imali snage za samo jedno poluvrijeme, dok je okršaj DPH Tučepi i Amicisa završio bez pobjednika. Utakmica između Gornje Vale i Agrohortus je odgođena. Nakon ovog kola nema više neporaženih momčadi, a mladi sastav Downtown Brela još je i dalje bez ijednog osvojenog boda.

Ni ovo kolu nije proteklo bez isključenja, pocrvenio je igrač DPH Torcida MR Joško Batošić.

Catenaccio   – Brela         4   :   2       (2 : 0)

Sokol (1), S. Brnić (1), Šalinović (1), N. Pašalić (1) / Ribičić (1), Bekavac (1).

All in Makarska – DPH Torcida MR     5 : 3   (2 : 1)

Martinović (4), Petrović (1) / Zvizdić (1), Herceg (1), Lendić (1).

Mali Plamen – Downtown Brela     4   :   1     (1 : 0)

Gareljić (2), Tolj (1), Raffanelli (1) / Šošić (1).

DPH Tučepi   -   Amicis     2   :   2     (1 : 0)

M. Pašalić (2) / Gojak (1), Matešan (1)

Poredak: All in Makarska 9, Gornja Vala (-1) 9, Catenaccio 9, Mali Plamen 9, Brela 6, DPH Tučepi 4, Amicis 4, DPH Torcida MR 3, Agrohortus (-1) 3, Downtown Brela 0.