GALEB MR Posao obavili već u 1. četvrtini

Galeb MR   -   Medveščak       14 : 10   (6:2, 3:3, 2:3, 3:2)

Galeb MR: Podrug, Kaleb 4, Tonković 2, Kuzmanić 2, Ledić, Vukić 3, Sumić, Marinović, Rašić, Šarić, Glibo, Popović 3, Topić, Kapović.

Trener: Milovan Čović.

Medveščak: Jukić, Pavlinić, Fabris 3, Sirovec 1, Gledec, Lovrić, Buconić 2, Poropat 1, Miljak, Geratović 1, Lipar, Tokić, Lipej 2.

Trener: Ivan Rukavina.

Galeb MR je slavio u Makarskoj čisto i glatko, zasluženo vrlo dobrom igrom, a ovo im je ujedno bila četvrta ovosezonska pobjeda u dosadašnjem dijelu prvenstva Regionalne A 2 lige. Prvih osam minuta proteklo je u odličnoj igri domaćih, i već tada je bila zabetonirana pobjeda igrača Milovana Čovića. Makarani su je dobili s 6:2, Kaleb je zabio za početno vodstvo, a još su pogađali Popović i Tonković dva puta te Vukić jednom. Gosti su se probudili tek u drugoj dionici igre, no smanjiti vodstvo domaćih nisu uspjeli. U nastavku su nakratko vratili nadu u preokret, tek su međutim smanjili na 11:8. U zadnjoj su četvrtini domaći ponovo zaigrali bolje i stalno imali vodstvo od 3-4 pogotka. Kaleb, Popović i Kuzmanić na koncu su zaključili uspješnu večer svoje momčadi. Još su dva kola do kraja prvog dijela prvenstva, a nade Galeba za plasman među prvih šest klubova koji će igrati za naslov još su žive.

Rezultati: Radnički – Nais 15 : 7, Triglav – Zadar 1952 11 : 15, Galeb MR – Medveščak 14 : 10, Vojvodina – POŠK 19 : 13, Cattaro – Primorje EB 10 : 16, Zemun – Solaris 6 : 15.

Poredak: Radnički 27, Solaris 27, Primorje EB 21, Vojvodina 18, POŠK 15, Nais 13, Zemun 13, Galeb MR 12, Zadar 1952 6, Medveščak 6, Cattaro 3, Triglav 0.

U idućem kolu Galeb MR je domaćin Vojvodini, utakmica će se odigrati 16. studenog 2019.