Brda II   -   Makarska   3   :   2       (18:25, 25:15, 23:25, 25:22,15:13)

Split. Dvorana Ravne njive. Gledatelja: 30.

Suci: Grgurević i Jukić (oba Split)

Brda II: Oreb, Barač, Lucija Delić, Laura Delić, Lončar, Paleško, Čagalj, Garac.

Makarska: Bušelić, Bokšić, Buvinić, Boras, Čobrnić, Čović, Grmoja, Jović, Protrka, Staničić.

Tek iz petog pokušaja odbojkašice Makarske osvojile su prvi prvenstveni bod, a uz to i dva seta. U neizvjesnoj utakmici na gostovanju kod ekipe Brda II igračice Danijele Vujčić mogle su upisati i prvi ovosezonski triJumf. Prvi set susreta otišao je na stranu gošća dok je drugi pripao domaćim djevojkama. Treći set bio je potpuno neizvjestan, a također i četvrti. Kako je rezultat bio 2:2 morao se igrati peti kako bi se dobio pobjednik. U njemu su se i jedne i druge smjenjivale u vodstvu (7:4,10:12). Domaće su bile smirenije i slavile.

Rezultati: Split VT – Sinj 0 : 3, Split II – Marina Kaštela II 0 : 3, Brda II – Makarska 3 : 2, Trogir – Kaštel Lukšić 3 : 0, Šibenik 91 – Kaštela II 3 : 0. Zadar je bio slobodan u ovom kolu.

Poredak: Sinj 15, Marina Kaštela II 9, Trogir 9, Kaštel Lukšić 9, Brda II 9, SplitII 7, Šibenik 6, Split VT 6, Zadar II 3, Makarska 1, Kaštela II 1.

Iduće kolo: Makarska – Split VT.