Makarska   -   Split Vt   3   :   1   (25:22, 25:23, 15:25, 25:21)

Makarska. Dvorana na GSC-u. Gledatelja: 20.

Suci: Šimac i Sladić (oba Split).

Makarska: Staničić, Grmoja, Bušelić, Bokšić, Buvinić, Jović, Boras, Vujčić, Čobrnić, Čović, Vitlić.

Split VT: Tomičić, Nekić, Erceg, Mijić, Roso, Brakus, Parčina, Vrandečić, Vidović, Lalić.

Nakon pet uzastopnih poraza odbojkašice Makarske uspjele su prekinuti negativan niz, u uzbudljivom i neizvjesnom dvoboju uspjele su doći do prve ovosezonske pobjede. Nakon vodstva Splićanki u prvom setu od 12:16 domaće su preokrenule rezultat u svoju korist. Drugi je bio potpuno neizvjesan, borbenom igrom sa puno dobrih servisa, blokada, udaraca na mreži igračice Danijele Vujčić dobile su ga s minimalnom prednošću. Splićanke su u trećem imale potpunu dominaciju, riješile ga u svoju korist i smanjile rezultat na 1:2 Četvrti set bio je odlučujući, nakon 20:20 činilo se da je nova drama na pomolu. Makarke su mirnijom igrom osvojile nekoliko vezanih poena, a to je bio znak za veliko slavlje domaćih odbojkašica.

Rezultati: Makarska – Split VT 3 : 1, Marina Kaštela II – Brda II 3 : 0, Sinj – Šibenik 91 3 : 0, Kaštel Lukšić – Split II 2 : 3, Zadar II – Trogir 3 : 2.

Poredak: Sinj 18, Marina Kaštela II 12, Split II 12, Kaštel Lukšić 10, Trogir 10, Brda II 9, Šibenik 91 6, Split VT 6, Zadar II 5, Makarska 4, Kaštela II 1

Iduće kolo: Šibenik 91 – Makarska.