RUKOMET – KUP REGIJE JUG 1/4 FINALE Sinjanke prošle u iduće kolo

Hoteli Makarska   – Sinj       28 : 33   (13 : 16)

Suci: Toni Brkan (Trogir) i Živko Milardović (Stobreč)

Hoteli Makarska: M. Juričić, Perić 3, Bandur 3, Vujčić, L. Ševelj, Vranješ 3, Selak 9, N. Juričić 7, I. Ševelj 1, Talaja 2, Šalinović, Jurilj, Vrdoljak, Stipičević.

Sinj: Vugdelija, Ćosić, Zorica 3, Ljubičić, Pletikosić 3, Tomić 5, Plazibat 1, Mažurin 8, Čović 7, Šuća,Majić 6, Mravak, Ćaleta.

Sedmerci: Hoteli Makarska 5/4, Sinj 10/7.

Prvoligašice iz Sinja slavile su u Makarskoj u kup utakmici, domaće rukometašice nemaju za čime žaliti jer su dale sve od sebe za što bolji rezultat. Makarke su bolje otvorile utakmicu i preko Victorije Eve Vranješ imale početno vodstvo. Sve do sredine prvog poluvremena igralo se gol za gol, a pred odlazak na odmor Sinjanke su došle do opipljivije prednosti. Kada su sredinom nastavka imale + 7 (16:23), bilo je vidljivo u kojem smjeru će utakmica ići. Domaći stručni stožer dao je priliku igrati svim igračicama koje imaju manju minutažu, a one su pokazale da se i na njih može računati. Mia Juričić imala je niz sjajnih obrana, Anđela Selak i Nina Juričić bile su najpreciznije i one su najveći dobitak za ekipu „hotelijerki“. Gošće iz Sinja predvodile su Matea Mažurin, Martina Čović i Žana Majić.