MALI NOGOMET Derbi Gornjoj Vali, Amicis iznenadio All in

UMN Makarske, 7. kolo

Derbi 7. kola MNL Makarske odigrali su vodeća momčad lige Gornja Vala i Catenaccio, a u uzbudljivom i neizvjesnom dvoboju na koncu su bodovao pripali vodećem sastavu lige. Prvu dionicu igre Catenaccio je pogotkom Stipe Brnića riješio u svoju korist, no u nastavku se dogodio preokret čiji je autor bio Toni Divić. Amicis je ugodno iznenadio pobjedom nad aktualnim prvakom All inom, u jednom trenutku vodili su s 4:0. Na ovoj utakmici Stipe Martešan i Joško Miočević upisali su po hat trick. Okršaj Malog Plamena i Brela završio je bez pobjednika, najzaslužniji za bod Brela bio je trostruki strijelac Luka Bekavac. Susret DPH Torcida i DPH Tučepi pripao je starijem bratu, a već u prvom poluvremenu bilo je izvjesno u kojem će smjeru ići utakmica. Mladi sastav iz Brela osvojio je prvi bod, a u vodstvo ih je autogolom doveo suparnički igrač Sikirica. Da iznenađenje ne bude potpuno, pobrinio se Mladinov koji je pogotkom u zadnjoj minuti utakmice donio bod Agrohortusu.

Gornja Vala   -   Catenaccio       4   :   2     (0 : 1)

Krušlin (2), Divić (1), Ž. Visković (1) / S. Brnić (1), M. Selak (1)

Amicis – All in Makarska           4   :   3     (2 : 0)