ATLETIKA Uspješan nastup Makarana u Dubrovniku

Atletski klub Sv. Marko iz Makarske nastupio je na otvorenom atletskom prvenstvu Dubrovnika koje je održana na Gradskom stadionu Lapad. Makarani su nastupili sa šest mladih atletičara, a najbolji plasman ostvarila je Nora Vuković koja je u konkurenciji kadetkinja u bacanju kugle osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju. Također je nastupila i u utrci na 60 metara i bila brončana. Uspješan je bio i Duje Čondić koji je dva puta bio treći, u skoku u dalj i u utrci na 60 mrtara osvojio je brončane medalje. Nora Raffanelli bila je treća u skoku udalj u kategoriji limača dok je Mia Grbavac bila četvrta na 60 metara među kadetkinjama. Ana Mileta bila je dva puta šesta, a jednom Ana Eterović. Makarske atletičare u Dubrovniku je predvodio njihov trener Stjepko Vodanović.