ZMAJEVI KADETI Pobijedili Hajduk

U zadnjem ovosezonskom nastupu pioniri i kadeti Zmaja bili su domaćini svojim vršnjacima iz Hajduka. Pioniri su dobrom igrom, pogotovo u prvom poluvremenu dobro namučili momčad bijelih, u nastavku su fizički i tehnički bolji igrači Hajduka na koncu slavili.

U sjajnoj utakmici u kojoj su se sastale dvije gotovo ravnopravne momčadi u dramatičnoj završnici kadeti Zmaja slavili su pobjedu. Domaće je u početno vodstvo doveo kapetan Karlo Antunović iz kaznenog udarca, a bivši član Zmaja Mislav Petrović zabio je za 1:1. U nastavku se vodila velika borba uglavnom između dva kaznena prostora, a na asistenciju Gabrijela Lasića Karlo Antunović postiže svoj drugi pogodak za konačnih 2:1. Veliki je ovo uspjeh i poticaj za daljnji rad dobro posloženoj momčadi „crvenih“, a pored igrača čestitke zaslužuju njihov trener kao i cjelokupni stručni stožer Zmaja.