NOVO VRIJEME APFEL Pobjedom nad Splitom do jesenskog naslova

U 9. kolu malonogometnog prvenstva Hrvatske Novo vrijeme Apfel je na Gripama savladalo domaći Split rezultatom 0:2 , a taj im je uspjeh donio jesenski naslov. U prvom poluvremenu igralo se borbeno i čvrsto, ali bez većih prigoda. Prvu izgledniju imao je Odsredkar u 15. minuti kada se našao sam pred domaćim vratarom Čizmićem koji je uspio zaustaviti njegov udarac. Minutu potom Fideršek je uzdrmao okvir vrata Splita, a u sljedećoj akciji istakao se Herceg obranivši udarac Hrstića. Pred odlazak na odmor Makarani su došli u vodstvo, Fideršek je bio asistent, a Osredkar strijelac za 0:1. Početkom nastavka Kirevski je nakon sjajnog prodora zatresao vratnicu Hercega, nakon toga prijetio je Radić, ali je rezultat ostao nepromijenjen. U 29. i 30. minuti vratar Splita obranio je udarce Pulinha i Kazazića. Nakon pola sata igre u novoj velikoj za goste bio je Lucas, no vratar Čizmić izašao je kao pobjednik ovog duela. U 33. minuti nakon sudara sa Hercegom pao je Jezin, domaći su trežili kazneni udarac, a suci su pokazali žuti karton igraču Splita radi simuliranja. Kazazić je u 34. minuti dodao loptu Babiću koji ju posprema u mrežu Čizmića za konačnih 0:2. Bivši trofejni trener Makarana, a sada Splita Teo Strunje pokušao je s vratarem-igračem, gosti su uspješno zaustavili sve njihove pokušaje i na koncu zasluženo slavili. S ova tri osvojena boda Novo vrijeme Apfel postalo je jesenski prvak, dok Split i dalje drži fenjer.

Split   -   Novo vrijeme Apfel       0   :   2   (0 : 1)