MLAĐE UZRASNE KATEGORIJE NOVOG VREMENA Kadeti slavili, juniori remizirali

Prva HMNL – Jug, 4. kolo

Kadeti i juniori Novo vrijeme Apfela u 4. kolu 1. HMNL-Jug na domaćem su terenu odmjerile snage sa svojim vršnjacima iz HMNK Vrgorca, na koncu su domaći osvojili četiri, a gosti jedan bod. Kadeti su pogodcima Roka Gašpara u 1. i 10. minuti poveli sa 2:0. U nastavku su Marko Rašić i Ivan Begović zabili za visokih 4:0. Malu nadu nebesko-plavima vratili su Mateo Stanković i Marin Trlin pogodcima u 25. i 29. minuti, no više od toga nisu mogli.

Juniori su podijelili bodove odigravši 1:1, a po prilikama i jedni i drugi mogli su postići po još nekoliko pogodaka. Goste je pred odlazak na odmor u vodstvo doveo kapetan Antonio Pervan, a konačnih 1:1 postavio je Josip Filipović u 29. minuti. Do kraja utakmice tresle su vratnice i grede Patrika Mravičića i Ivana Vukosava, na kraju je podjela bodova zadovoljila jednu i drugu momčad.