Dom sportova u Zagrebu. Gledatelja: 1000.

Suci: Grgurović (Sibinj) i Katinić (Slavonski Brod).

Najbolji igrač: Filip Bašković.

Futsal Dinamo: Herceg, Grbić, Kanjuh, Čekol, Prgomet, Šulentić, Mužar, Penava, Mudronja, Đulvat. Trener: Alen Jukič.

Novo vrijeme Apfel: Bašković, Pulinho, Lucas, Osredkar, Fideršek, Babić, Vuković, Bajrušović, Musinov, Kazazić, Pašalić, Horvath, Herceg. Trener: Tomislav Horvat.

Futsal Dinamo i Novo vrijeme Apfel su u 10. kolu 1. HMNL podijelili bodove odigravši bez pogodaka, 0:0. Bio je ovo tek drugi ovosezonski susret u kojem se mreže nisu tresle, a prvih 0:0 odigrali su u 8. kolu Universitas i Uspinjača Gimka. Prije početka utakmice i jedni i drugi očekivali su pobjedu, domaćima da pobjegnu od zone ispadanja, a gostima da zadrže vrh prvenstvene ljestvice. Najzanimljiviji detalj prvog poluvremena bio je nokaut vratara Baškovića kojeg je iz blizine loptom u glavu pogodio Prgomet. Vratar Makarana nakon ukazane liječničke pomoći se vratio među vratnice i u 16. minuti sjajno zaustavio udarac Mudronje. U nastavku su igrači Futsal Dinamo velikom borbenošću zatvorili prilaze vratima Hercega, no pred kraj dvoboja ponestalo je objema momčadima snage i koncentracije. Veliku prigodu da svojoj momčadi osigura tri boda imao je Šulentić u 39. minuti kada je Prgomet ubacio pred vrata gostiju. Šulentić je izašao sam ispred vratara Baškovića koji je spretno i sretno zaustavio njegov udarac, a na koncu je bod zasluženo otputovao u grad podno Biokova.