VATERPOL Poraz kadeta Galeba

U 4. kolu kvalifikacija za PH kadeti Galeb MR doživjeli su uvjerljiv poraz od svojih vršnjaka iz splitskog POŠK-a. Nakom remija u prošlom kolu na gostovanju kod Jadrana od igrača Gorana Obradovića očekivala se ipak bolja igra na domaćem bazenu. A rezultatske neizvjesnosti na utakmici nije ni bilo, Splićani su u dvije uvodne četvrtine bili znatno bolji i do odlaska na odmor imali prednost od 9:3. I početak nastavka protekao je u boljoj igri gostiju, kada je utakmica u potpunosti otišla na stranu gostiju domaćima je za utjehu pripala zadnja četvrtina. Ovim porazom Galeb se je ostao bez mogućnosti dokopati se završnice natjecanja.

Galeb MR   -   POŠK       6 :   12   (1:4, 2:5, 1:3, 2:0)

Galeb MR: Cvitanović, Biličić 1, Pavlović, Selak, Kovačević, Šarić, Vuković 3, Žilić, Kostanić, Mujagić, Andrijašević 2.

Trener: Goran Obradović.