PRVA MALONOGOMETNA LIGA MAKARSKE Brela potopila Catenaccio

13. kolo

Susret momčadi Brela i Catenaccia trebao je biti derbi 13. kola, ali isključenje Mirka Selaka u 13. minuti Breljani su iskoristili i odveli utakmicu do uvjerljive pobjede. Najefikasniji igrač dvoboja bio je Luka Bekavac koji je u četiri navrata tresao mrežu Catenaccia. Kvalitetan i zanimljiv dvoboj odigrali su Mali Plamen i Downtown Brela, sastav iz Makarske poveo je pogotkom Prgometa pred odlazak na odmor. U nastavku su Gudelj i Vidulin zabili za 1:2. Novi preokret režirali su Crnobori i Gareljić. Ali ni tu nije bio kraj uzbuđenju, Zelić je poravnao na 3:3 u 39. minuti, slavlje Malom Plamenu donio je Jovanović u zadnjim trenucima utakmice. Gornja Vala nastavlja pobjedničku seriju, slabašni Agrohortus nije ozbiljnije zaprijetio razigranom sastavu iz Drvenika. All in Makarska je napunio mrežu DPH Torcida MR, bio je to susret u kojem su se aktualni prvaci postavili čvrsto i borbeno. Jedini period utakmice kada je bilo neizvjesno bio je njen početak. Torcidu je u prednost doveo Burić, nakon toga stvari u svoje ruke uzeli su Katić i Jelavić koji su najzaslužniji za novu tricu All ina. Amicis je prema očekivanju slavio protiv fenjeraša iz Tučepi, a već nakon prvog poluvremena vidjelo se u kojem smjeru će utakmica ići.

Brela – Catenaccio     8   :   1   (2 : 0)

L. Bekavac (4), V. Zelić (1), N. Zelić (1), Serdarević (1), Klarić (1) / N. Pašalić (1)

CK: Mirko Selak (Catenaccio)

Mali Plamen – Downtown Brela       4   :   3       (1 : 0)

Prgomet (1), Crnobori (1), Gareljić (1), Jovanović (1) / Gudelj (1), Vidulin (1), J. Zelić (1)

CK: Josip Zelić (D. Brela)

Gornja Vala – Agrohortus       6   :   0       (2 : 0)

Ž. Visković (2), Stjepanović (1), Katić (1), Marković (1), Kostanić (1)

All in Makarska – DPH Torcida MR   9   :   3       (4 : 2)

Jelavićč (2), A. Katić (4), Zor (2), Ravlić (1) / Burić (1), Jović (1), Lendić (1)

Amicis – DPH Tučepi     6   :   3       (4 : 0)

Pejković (2), Kondža (2), Gojak (1), I. Zelić (1) / M. Pašalić (1), Šarić (1), H. Visković (1)

Gornja Vala 39, All in Makarska 28, Catenaccio 25, Mali Plamen 23, Brela 22, Amicis 20, DPH Torcida MR 10, Agrohortus 10, Downtown Brela 7, DPH Tučepi 4