Makarska   -   Brda II     2   :   3   (25:11, 25:23, 17:25, 25:27, 12:15)

Makarska: Bušelić, Grmoja, Staničić, Buvinić, Jović, Bokšić, Boras, Vujčić, Vitlić, Čobrnić, Protrka.

Trener: Danijela Vujčić.

Brda II: Ugrin, Barač, Oreb, Čagalj, Paleško, Krajninović, Jelić, Katavić, Politeo, Vladušić, Lončar.

Trener: Ivana Perić.

Veliku borbu u dvorani OŠ Stjepana Ivičevića vodile su domaće odbojkašice i gošće iz Splita kojima je pripala pobjeda. Makarke su sjajno odigrale prvi set u kojem nije bilo neizvjesnosti kome će pripasti. Drugi je bio posve izjednačen, ekipa Brda II imala je prednost u jednom trenutku od 15:19, ali su se ukazale Boras i Vujčić te uz podršku suigračica napravile preokret. I kad je izgledalo da će igračice Danijele Vujčić nakon Trogira poraziti i mladi sastav iz Splita dogodio se pad u njihovoj igri. Iako mogućnost rotacije kod Makarki nije velika to ne opravdava njihovo loše izdanje u trećem setu. Domaće djevojke pokušale su se vratiti u igru u četvrtom, imale su čak prednost od 23:22, ali im ni to nije pomoglo da ga dobiju. Ekipa Brda II poravnala je rezultat na 2:2 pa je o pobjedniku ovog susreta odlučivao peti set koji se igra na 15 dobivenih poena. Pad koncentracije domaćih i euforija gošća presudili su o pobjedniku ove uzbudljive utakmice. Domaće mogu žaliti za pobjedom koja im je bila nadohvat ruke, a nakon što su dobile dva prva seta. Za pobjeđivati moraju biti u igri cijeli susret, ne smiju gubiti koncentraciju i moraju više raditi na fizičkoj pripremljenosti.

Kaštel Lukšić – Trogir 3 : 0, Sinj – Split VT 3 : 0, Makarska – Brda II 2 : 3,