1. HMNL, Jug, kadeti – play off 19/20

Novo vrijeme – Split     3   :   3     (1 : 0)

Makarska dvorana na GSC-u. Gledatelja: 220.

Suci: Stipe Divić (Imotski) i Damir Jokić (Dicmo).

Strijelci: 1:0 Rašić (8.), 1:1 Skoko (16.), 1:2 Radalj (23.), 2:2 Lasić (25.), 3:2 Lasić (27.), 3:3 Skoko (29.).

Novo vrijeme: Mihaljević, Gašpar, Begović, Rašić, Lasić, Dadić, Lozo, Čović, Kurtović, Puharić, Mešić, Vukić.

Split: Hrepić, Radalj, Zorotović, Skoko, Ora, Marić, Eterović, Čubelić, Osibov, Balaban, Zlatar, Brkušić, Šestan.

Kadeti Novog vremena odigrali su u Makarskoj prvu kvalifikacijsku utakmicu za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske, a nakon uzbudljive igre punoj preokreta ni jedna momčad nije ostvarila priželjkivani rezultat. Makarane je prednost donio Marko Rašić lijepim pogotkom u 8. minuti, a do odlaska na odmor rezultat se nije mijenjao. Početkom nastavka Luka Skoko zabija za 1:1, potpuni preokret Splitu je donio Vlade Radalj pogotkom u 23. minuti. Gabrijel Lasić s dva pogotka ponovo donosi prednost Novom vremenu, konačnih 3:3 postavio je svojim drugim pogotkom Skoko minutu prije kraja susreta. Uzvratna utakmica između Novog vremena i Splita odigrat će se idućeg vikenda na splitskim Gripama, a ukupni pobjednik iz ova dva dvoboja izborit će plasman na završnicu državnog prvenstva. Poraženi će imati još jednu priliku da se nađe među najboljim hrvatskim malonogometnim klubovima.