MALONOGOMETNA LIGA VETERANA MAKARSKE – Zagora ponovo pobjeđuje

13. kolo

U 13. kolu lige veterana makarska momčad Zagore savladala je fenjeraša Veselka s uvjerljivih 6:0 i tako prekinula negativan niz od dva poraza za redom. Sa tri osvojena boda Zagora je ostala na vrhu prvenstvene ljestvice, a Kavana romana je prati u stopu. Tek u 20. minuti utakmice Herceg je savladao vratara veselka Breznika za početnu prednost vodeće momčadi, a u nastavku su Herceg i suigrači napunili mrežu veselka do vrha. Kavana Romana je imala za protivnika u zadnjim kolima uspješan sastav Tučepi Uniteda, no pobjeda im ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Vodeći strijelac lige pred odlazak na odmor zabio je za 1:0, u drugom se poluvremenu razigrao Romeo Jović i dobrom igrom ite golovima podsjetio na svoje najbolje dane. CB Monaco je deklasirao sastav Kingtradea i upisao novu pobjedu. Već u 1. minuti Krištić je doveo „kneževe“ u početnu prednost, minutu potom Agić je poravnao na 1:1. Josko Raffaneli donosi CB Monaco novo vodstvo, a Dario Agić poentira za 2:2. Petar Šuto dovodi svoju momčad u novo vodstvo, a u nastavku su malobrojni gledatelji vidjeli pravu golijadu. Petar Šuto i Josko Raffanelli upisali su hat trick, Krištić se dvaput je tresao mrežu Kingtrade, a Marino Puharić jednom.

Zagora Era commerce – Veselko     6   :   0       (1 : 0)