UZOR Osejava – Pojedinci koji su počinili incident nisu naši članovi

UZOR Osejava – Pojedinci koji su počinili incident nisu naši članovi
Udruga za održivi razvoj Osejava kao što smo izvještavali organizirala je prosvjed protiv usvajanja novog Prostornog plana Grada Makarska u vrijeme održavanja sjednice GV-a. Tijekom prosvjeda dogodio se incident što je također objavljeno, a sada se UZOR Osejava oglasila i priopćenjem za javnost u kojemu između ostaloga navode kako se ograđuju od toga incidenta.
“Nažalost, tijekom prosvjeda došlo je do incidenta kada je nekoliko pojedinaca pogodilo gradskog vijećnika Sinišu Srzića jajetom u glavu. Prema informacijama koje imamo, radi se o pojedincima koji nisu članovi naše udruge niti podržavaju naš rad, a prosvjed su iskoristili za rješavanje nekih svojih osobnih problema sa spomenutim vijećnikom. Stoga naša Udruga Osejava ne može i ne smije preuzeti odgovornost za taj čin, navodi se među ostalim u priopćenju za javnost” – Udruge Osejava.

J.G./arhivaMP

 

Print Friendly, PDF & Email

Sva prava na tekstove i slike pridržava gradsko glasilo Makarsko primorje.

Na vrh