Zmaj  -  Hrvace      1   :   0     (1 : 0)

Zmaj: Brkulj, Rakić, Lozina, Šalinović, Erjauc, Rudelj, Tomaš, Dan. Rašić, Dam. Rašić, Vuksan, Pavlinović (još su igrali: Jurić, Božić, Šarić, Bekavac, Serdarević, Gojak, Radić, Mravičić).

Trener: Stipe Matešan.

Hrvace: Vugdelija, Čeko, Banić, Visković, Mujan, Škarić, Grgić, Ivanišević, Udovičić, Štimac, Ivanović (još su igrali: Munivrana, T. Stefanović, L. Stefanović, Grgat, Kirevski, Plavša, Gugić, Kekez).

Trener: Ivan Radeljić.

Povratnik u 3. HNL- Jug makarski Zmaj odigrao je na domaćem terenu trening utakmicu s momčadi Hrvaca, i bila je ovo prva utakmica Makarana, a druga gostiju iz Hrvaca. Iako je vrijeme bilo toplo i sparno nije omelo igrače obiju momčadi da odigraju dinamičnu i borbenu utakmicu. Igralo se čvrsto i kvalitetno, a o pobjedniku je odlučio pogodak postignut u 23. Novak u redovima Zmaja Erjauc primio je loptu u kaznenom prostoru Hrvaca i s desetak metara zabio za 1:0. Gosti su se mogli vratiti u život u 33. minuti, no Ivanišević je iz dobre prigode bio neprecizan. U nastavku su treneri Matešan i Radelić priliku igrati dali svim raspoloživim igračima, a pored brojnih prigoda jednih i drugih rezultat se nije mijenjao.