JUNIORI ZMAJA Pobjedom nad Orkanom u 1/4 finalu Kupa

Nakon pionira i kadeta juniori Zmaja također su izborili nastup u četvrtfinalu kupa NS ŽSD, a plasman u završnicu natjecanja potvrdili su u Dugom Ratu visokom pobjedom nad domaćim Orkanam. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, u nastavku su Makarani imali potpunu nadmoć na terenu te izrešetali mrežu domaćih. Nakon što je Stipe Serdarevića doveo goste u vodstvo još su zabijali Berto Gilić i Karlo Antunović, a Frano Ivanda zabio je za konačnih 0 : 4.
Orkan – Zmaj 0 : 4 (0 : 0)
Zmaj: Ivanac, Lulić, Topić, Lelas, I. Antunović, Serdarević, Šimović, Gilić, Vuletić, K. Antunović, Puharić (još su igrali: Ivanda, Grgić, Rašić, Mihaljević).
Pioniri i juniori Zmaja u idućoj rundi natjecanja gosti su Omladinca i Junaka, kadeti su domaćini GOŠK-u iz Kaštel Gomilice.