PIONIRI I KADETI – Dvostruki poraz Zmaja u Dubrovniku

PIONIRI I KADETI  – Dvostruki poraz Zmaja u Dubrovniku
U 2. kolu prvenstva 1. NL Središta Split pioniri i kadeti Zmaja gostovali su u Dubrovniku, a jedni i drugi upisali su poraze. Bolji od njih bili su njihovi vršnjaci iz domaćeg GOŠK-Dubrovnika 1919. Pioniri Makarana pružili su pristojan otpor domaćim igračima dok se za kadete to ne može reći. Pionir Zmaja Prgomet isključen je u 53. minuti, a s igračem manje momčad Ivana Carevića zabila je počasni pogodak u 63. minuti. Utakmica kadeta bila je riješena već u prvom poluvremenu koje su domaći dobili rezultatom 3:0. I u nastavku se slika na terenu nije puno promijenila, tek je Brečić poentirao za popravak lošeg izdanja momčadi iz Makarske.