Zmaj   -   Neretva     2   :   1   (2 : 0).

Strijelci: 1:0 Bubalo (11.), 2:0 Bubalo (34. – KU), 2:1 Jerković (76.).

Crveni karton: Nikola Rodin (Neretva) 51. druga opomena.

Najbolji igrač: Ivan Bubalo (Zmaj).

Zmaj: Brkulj -, Lozina 6,5, Mornar 6, Serdarević 6,5, Erjauc (7) (od 65. Rašić -), Kovačić 7 (od 84. Božić -), Pavlinović 6,5, Šalinović 6,5, Bauk 7, Grgić 6, Bubalo 7,5 (od 73. Tomaš -).

Neretva: Kozina 6,5, Rodin 5, kuran 5,5, Čupić 5 (od 46. Medić 6), Sršen 5 (od 56. Zovko -), Jerković 6, Peko 5, Pehar 5, Miličević (od 63. Ljubić 6), Raguž 5, Medak 5.

Povratnik u treći nogometni rang makarski Zmaj zasluženo je na domaćem terenu slavio protiv Neretve iz Metkovića. Igrače obiju momčadi dočekalo je toplo i sparno vrijeme, a i pored toga utakmica je bila zanimljiva i sadržajna. Od početka susreta domaći su imali nadmoć na terenu, a udarac Kovačića u 7. minuti otišao je uz samu lijevu vratnicu Kozine. Zmaj je u 11. minuti došao u početnu prednost, Kovačić je pronašao Bubala koji s desetak metara zabija za 1:0. Nakon toga igralo se uglavnom između kaznenih prostora i bez izglednih prigoda za jednu i drugu momčad. Kovačić se u 34. minuti našao u dobroj prigodi, ali zaustavljen je prekršajem pa sucu Vukančiću nije preostalo drugo već pokazati na bijelu točku. S 11 metara precizan je bio Bubalo i povećao na 2:0. Pred odlazak na odmor Kovačić je snažno pucao sa 17-18 metara, a vratar Kozina sjajnom obranom izbacuje loptu u korner. Nastavak susreta loše je krenuo za goste, zbog druge opomene u 51. minuti ostali su sa igračem manje nakon isključenja Rodina, a da je Kovačić dvije minute potom bio precizan utakmica bi bila lišena rezultatske neizvjesnosti. Nakon sata igre Neretva se neočekivano vratila u igru i počela prijetiti domaćem sastavu. Takva igra donijela je Metkovcima smanjenje rezultata u 76. minuti, Ljubić je bio asistent, a Jerković strijelac za 2:1. Težište igre gosti su uspjeli prenijeti na polovicu igrališta gdje su bila vrata Brkulja, napadi su im bili česti, ali ne odveć opasni. U sudačkoj nadoknadi „crvenima“ se ukazala mogućnost za još jedan zgoditak, udarac Bauka ukrotio je vratar gostiju Kozina. Makaranima je igra u prvom poluvremenu koja je imala glavu i rep na koncu bila dovoljna za osvajanje prvih ovosezonskih bodova.