MLADI ZMAJA – Slavili pioniri i juniori

Prva NL Središta Split, 3. kolo

Mlađi pioniri i juniori Zmaja u 3. kolu 1. NL Središta Split gostovali su u Dubrovniku, a ostvarili su pobjedu i remi. Već na početku utakmice mlađi pioniri su pogotkom Juričića došli do prednosti, u finišu utakmice domaći su poravnali na 1:1, a sa po jednim osvojenim bodom zadovoljniji mogu biti domaćini. Juniori su ubilježili vrijednu pobjedu, a dvostruki strijelci za Makarane bili su Marko Rašić i Berto Gilić. Iz kaznenog udarca Gilić je zabio za rano vodstvo „crvenih“, a pogotkom Rašića u 36. minuti pripalo im je prvo poluvrijeme. Ni u nastavku susreta nijednog trenutka pobjeda gostiju nije bila upitna, kako se prvenstvo zahuktava igre nada Zmaja sve su bolje i bolje.

Na domaćem terenu pioniri i kadeti Zmaja ugostili su svoje vršnjake iz Crnog pokraj Zadra, pioniri su slavili s visokih 4:0 dok su kadeti poraženi sa 1:3. Lekaj je već u prvoj minuti doveo domaće u prednost, a podebljao ju je Hrastović u 5. U nastavku su još poentirali Raos i Araujo, a trener Carević dao je priliku igrati svim raspoloživim igračima. Kod kadeta su gosti poveli u 30. minuti, u nastavku je Stipe Čović izjednačio na 1:1. Zmaj je imao bod sve do pred kraj utakmice, no u finišu susreta gosti su postigli dva pogotka i u Crno nose tri vrijedna boda.