ANTONIO PAVLINOVIĆ I DAMIR RAŠIĆ – Zabijali za pobjedu Zmaja

Zmaj M   -   Sloga       2   :   0   (1 : 0)

Strijelci: 1:0 Pavlinović (45.), 2:0 Damir Rašić (60.).

Zmaj: Brkulj 7, Lozina 7, Mornar 7, Serdarević 6,5, Erjauc 6,5, Kovačić 7 (od 90. Mravičić -), Pavlinović 7 (od 46. Tomaš 6,5), Bauk 7, Damir Rašić 7,5 (od 76. Gojak -), Grgić 6,5 (od 62. Rudelj 6,5), Danijel Rašić 7.

Sloga: Šolić 6,5, Spajić 5,5, Andabaka 6, Boljat 5 (od  76. Pranjić -), Boko 6 (od 62. Gotovac 6), Katić 5,5 (od 85. Piplović -), Ninčević 5,5 (od 62. Džoni 6), Gale 6, Hrgović 5,5 (od 62. Barišić 5), Bratim 5

Najbolji igrač: Damir Rašić (Zmaj).

Po jedan pogodak u prvom i drugom poluvremenu bili su dovoljni Zmaju da upiše nova tri boda. Sloga je bolje otvorila utakmicu i već u četvrtoj minuti imala dobru prigodu, ali Brkulj je sjajnom obranom zaustavio udarac Boke. Gosti ponovo prijete u 14. minuti, ali je Hrgović bio neprecizan. Potom su „crveni“ bili u napadu, a udarac Pavlinovića zaustavio je Šolić. Nakon pola sata igre još jedna prilika za goste, i ovoga puta Brkulj je bio uspješniji od napadača gostiju. U 39. minuti Zmaj je imao slobodan udarac iz opasne zone, ali se Kovačić i Bauk nisu najbolje razumjeli. Pred odlazak na odmor Zmaj je došao u vodstvo, Pavlinović je iskoristio grešku obrane Sloge i snažnim udarcem s desetak metara zakucao loptu u mrežu Šolića. U nastavak su angažirano i borbeno krenuli jedni i drugi, domaći su htjeli povećati prednost, a gosti poravnati rezultat. U tom periodu igre istaknuo se je vratar gostiju Šolić koji je obranio udarce Grgića u 53. minuti i Erjauca u 59. Do povećanja prednosti Zmaj je došao u 60. minuti nakon lijepe akcije koju je završio Damir Rašić koji je lijevom nogom naciljao mrežu Sloge. Sloga je mogla utakmicu učiniti uzbudljivom u 64. minuti da je Gotovac s 5-6 metara uspio ugurati loptu u vrata domaćih.

I na ovoj utakmici igrači Zmaja pokazali su sjajan karakter iako nisu odigrali nezaboravnu utakmicu zasluženo su došli do pobjede koja će im puno značiti u nastavku prvenstva. Dva pogotka i tri nova boda Makaranima su donijeli mjesto u gornjem dijelu prvenstvene ljestvice.