NADE ZMAJA – Mlađi pioniri pobijedili, ostali izgubili

Mlađi pioniri, pioniri, kadeti i juniori Zmaja natječu su u 1. Ligi NS Split, a drugi sastav mlađih pionira nastupa u Županijskoj ligi. Svih pet utakmica odigrali su na domaćem terenu, a ostvarili su dvije pobjede i tri poraza. Mlađi pioniri slavili su protiv svojih vršnjaka iz Dugopolja, rezultat iz prvog poluvremena (2:1) nije se do kraja susreta mijenjao. Pioniri su u borbenoj i kvalitetnoj utakmici izgubili s minimalnih (0:1), protiv prvoligaša Šibenika, a da su iskoristili neku od svojih prigoda mogli su barem do remija. Kadeti već „tradicionalno“ teren napuštaju pognute glave, u dosadašnjem dijelu prvenstva uspjeli su osvojiti tek jedan bod. Ni rezultati juniora nisu puno bolji, po jedan pogodak u prvom i drugom poluvremenu bio je dovoljan gostima da osvoje sva tri boda. Drugi sastav mlađih pionira slavio je protiv Solina II., a mrežu gostiju tresli su Toni Bilić i Marin Turina. Utakmice su odigrane na glavnom terenu igrališta na GSC-u i pod rasvjetom, a igranje noćnih utakmica bio je lijep ugođaj.