Uspinjača Gimka   -   Novo vrijeme Apfel       0   :   2   (0 : 1)

Suci: Saša Tomić (Zagreb) i Josip Dujmić (Jurdani).

Strijelci: 0:1 Jelavić (11.), 0:2 Osredkar (27.).

Uspinjača Gimka: Piplica, Matan, Uremović, Cigler, Pajalić, Devčić, Jedvaj, Koturović, Rogošić, Lulić, Jakovljević, Papac, Viher, Kapural. Trener: Krešimir Ćosić.

Novo vrijeme Apfel: Bašković, Vuković, Pulinho, Jelavić, Osredkar, Sokol, Bajrušović, Kazazić, Pašalić, Lasić, Horvath, Herceg. Trener: Teo Strunje.

Žuti kartoni: Pajalić (4), Papac (7), Jakovljević (17).

Akumulirani prekršaji: Uspinjača Gimka 5 (3+2), Novo vrijeme Apfel 7 (4+3).

Makarani su prekinuli niz od tri utakmice bez pobjede savladavši u Zagrebu Uspinjaču Gimku rezultatom 0 : 2. I jedna i druga momčad nastupila je znatno oslabljena, domaćima je nedostajao ponajbolji igrač Toth, a tijekom igre ozlijedili su im se Koturović i Uremović. U sastavu gostiju nije bilo Brkića i Rodriga, a nedovoljno oporavljeni Kazazić ipak se našao u sastavu Tea Strunje. Nakon početnog ispitivanja snaga visoki presing doprvaka Hrvatske isplatio se u 11. minuti kada je Toni Jelavić presjekao loptu te je snažnim i preciznim udarcem zakucao u mrežu nemoćnog Piplice. Do odlaska na odmor mreže se više nisu tresle zahvaljujući sigurnim vratarima Piplici i Baškoviću, a isto i nepreciznošću napadača obje momčadi. U nastavku obrana domaćih ponovo je otvorena u 27. minuti, na asistenciju Jelavića iskusni Osredkar je zabio za konačnih 0 : 2.

Novo vrijeme Apfel se s tri osvojena boda vratilo na 2. mjesto prvenstvene ljestvice koje je nakratko držao Futsal Dinamo, a Uspinjači predstoji velika borba kako bi i iduće sezone nastupala u prvom futsal rangu natjecanja.