Orkan   – Hoteli Makarska   22   :   29     (8 : 15)

Suci: Kaleb i Repeša (oba Metković).

Orkan: Balić, Šćurla 8, Kovač, Ribičić 1, Banović 8, Martić 1, Frcegović 1, Šinković, Bartulin 3, Vuković. Trener: Sandra Martić.

Hoteli Makarska: Stipičević, Vujčić, Bandur 10, Vranješ, Pavlinović 2, Selak 5, Juričić 7, L. Ravlić, Ševelj, M. Ravlić 3, Šalinović 1. Trener: Leona Lendić Kovačević.

Sedmerci: Orkan 7/6, Hoteli Makarska 6/5.

Pobjedom u Solinu, gdje igračice iz Dugog Rata igraju domaće utakmice, rukometašice Hotela Makarska zadnje mjesto na ljestvici prepustile su Orkanu. Gostujuća ekipa bolje je otvorila utakmicu i pogodcima Anđele Selak pokazala da u derbiju začelja misle izaći kao pobjednice. Šćurla i Banović pokušale su parirati razigranim Makarkama, ali nisu uspjele utakmicu učiniti neizvjesnom. Bandur, M. Ravlić i Juričić rešetale su mrežu Orkana i na odmor otišle s uvjerljivom prednošću (8:15). I u nastavku su igračice Leone Lendić Kovačević zadržale prednost iz prvog poluvremena, a mlada Mia Bandur bila je nerješiva enigma za obranu Orkana. Ovom pobjedom mlada ekipa Hotela Makarska prekinula je niz loših igara i rezultata, a nastup u Solinu budi nadu u njihovo uspješno proljeće.

ŽRK Split – Metković 34 : 22, Trogir – Marina Kaštela 31 : 15, Orkan – Hoteli Makarska 22 : 29, Split 2010 II – Zadar – odgođeno, Slobodan je bio Petason Vranjic.

Trogir   20, ŽRK Split 18, Petason Vranjic 16, Marina Kaštela 9, Metković 8, Split 2010 II 6, Hoteli Makarska 5, Zadar 4, Orkan 4.

Iduće kolo: Hoteli Makarska – Trogir.