JUNIORI ZMAJA – U finalu Kupa NS ŽSD

Nakon dobre igre juniori Zmaja visokim rezultatom su u polufinalu Kupa NS ŽSD porazili svoje vršnjake iz splitskog Adriatica i tako izborili finale. Igrači Ivana Carevića do početne prednosti došli su u 7. minuti, kada je Čović nakon solo prodora zabio za 1:0. Nakon pola sata igre „crveni“ su preko Botice udvostručili prednost, a konačnih 3:0 postavio je Opačak u 78. minuti utakmice. Protivnik Zmaju u finalu koje se igra 22. 0. 2021. godine bit će bolji iz susreta između Croatije i Solina, a o mjestu odigravanja finalne utakmice odluku će donijeti NSŽSD.

Kadeti Zmaja nisu uspjeli izboriti finalni nastup, bolji od njih bili su igrači Adriatica. Gostima iz Splita pripalo je prvo poluvrijeme koji su pogodcima Perića i Polića na odmor otišli sa vodstvom od 0:2. Početkom nastavka Kraljević je donio nadu svojim suigračima kada je smanjio na 1:2. Svojim drugim pogotkom tri minute potom Polić je potvrdio pobjedu Adriatica i plasman u finale.

Juniori:

Zmaj   -   Adriatic             3   :   0     (2 : 0)

Makarska. Igralište na GSC-u. Sudac: Marin Barić (Solin).

Strijelci: 1:0 Čović (7.), 2:0 Botica (30.), 3:0 Opačak (78.).

Zmaj: Topić, Jerčić (od 58. Danilo), Nikolić, Rašić (od 85. Erkapić), Biličić, Antunović, Puharić (od 85. Vladić), Botica, Mihalj, Čović, Lulić.

Kadeti:

Zmaj   -   Adriatic           1   :   3       (0 : 2)

Sudac: Tomislav Lujan Kujundžić.

Strijelci: 0:1 Perić (16.),0:2 Polić (27.), 1:2 Kraljević (50.), 1:3 Polić (53.)

Zmaj: Husičić (od 71. Buljubašić), Topić (od 67. F. Pavlinović), Barišić, Urlić, Ribičić (od 71. Vukojević), Čović, Puljić (od 67. I. Pavlinović), Alilović (od 58. Staničić – od 71. Okmažić), Kraljević (od 58. Jović), Prgomet, Likić