ODBOJKA – Makarke startale pobjedom

1. B HOL, 1. kolo

Makarska – Split VT 3 : 0 ( 25:10, 25:17, 25:22)

Odbojkašice Makarske u prvom kolu 1. B lige u dvorani OŠ Stjepan Ivičević ugostile su ekipu Split VT, a uvjerljivu pobjedu ostvarile su za 71 minutu igre. U sva tri seta igračice Danijele Vujčić igrale su dobro, upravo koliko im je trebalo za povoljan dojam i rezultat. Gošće su u prva dva seta bile samo promatrači zbivanja na parketu, a posebno u uvodnom setu. Malu priliku za kakav-takav povratak u utakmicu Splićanke su imale u trećoj dionici igre, ali su je propustile. Odbojkašice Makarske su na odigranom turniru Kate Erceg nagovijestile da su se dobro pripremile, a u ovoj utakmicu to su potvrdile.

Marina Kaštela II – Trogir II 3 : 1, Brda II – Trogir 3 : 1, Kaštela II – Šibenik 3 : 1, Zadar II – Župa dubrovačka 3 : 0, Makarska – Split VT 3 : 0, Kaštel Lukšić – Gusar 3 . 0

Drugo kolo igra se u subotu 16. listopada, Makarska na domaćem terenu dočekuje ekipu Marina Kaštela II.