FINALE KUPA NS ŽSD – Juniorima Zmaja Županijski kup

Sudac: Ante Sočo (Stobreč). Pomoćnici: Šušnjara i Labrović.

Strijelci: 0:1 Jukić (12.), 1:1 Rudelj (59.), 2:1 Rudelj (68.).

Zmaj: Ivanac, Lulić, Nikolić, Rašić, Biličić, Antunović, Puharić 8od 46. Matijašević), L. Čović (od 89. Prgomet), Mihalj (od 89. Šimović), Rudelj, Opačak (od 66. Erkapić), Trener: Ivan Carević.

Croatia: F. Ćapin, Protrka (od 51. Kasalo), A. Karoglan, Jukić, M. Karoglan, A. Ćapin, P. Šuto, A. Šuto, Gudelj (od 78. Zdilar), Jović (od 78. M. Šuto), A. Šuto. Trener: Mario Todorić.

Najbolji igrač: Antonio Rudelj (Zmaj).

Juniori makarskog Zmaja osvojili su Kup NS ŽSD-e pobjedom u finalu protiv Croatie iz Zmijavaca rezultatom 2:1. Jukić je zabio u 12. minuti za prednost Croatije od 0:1, a do odlaska na odmor mreže se više nisu tresle. U nastavku na terenu kao da je bila samo momčad Zmaja, a Rudelj je poravnao rezultat u 59. minuti. Makarani su preokrenuli rezultat u svoju korist kada je Rudelj u 68. minuti po drugi put zatresao mrežu vratara Croatie F. Ćapina. Do kraja utakmice igrači Ivana Carevića imali su još nekoliko izglednioh prigoda, pogodili su i vratnicu Croatie, a da su iskoristili neku od mnogobrojnih prilika rezultat je mogao biti i veći. Juniori Zmaja tako su ponovili uspjeh kadeta koji su 2018. godine osvojili kup NSŽSD-a , a igrali su i u polufinalu kupa Hrvatske.

Po završetku utakmice kapetanu Zmaja Roku Biličiću pehar i zlatne medalje uručio je tajnik NS ŽSD Stipe Rogošić.

Sinj je bio domaćin završnice kupa, pioniri Adriatica u finalu su slavili protiv Omladinca iz Vranjica sa 3:0, a u kadetskoj konkurenciji pobjednički pehar također je pripao igračima Adriatica koji su bili bolji od domaćeg Junaka s 6:0. Tako su pioniri i kadeti Adriatica te juniori Zmaja izborili iduću rundu kup natjecanja.