Knin. SD SŠ Lovre Montilja. Bez gledatelja.

Suci: Stipe Torbarina (Sukošan) i Šime Torbarina (Zadar).

Knin: Kološ, Budimir 3, Brodić, Radić, Grabovac 1, Tošić 3, Čubelić 1, Maloča, Jelić 2, Grcić 2, Lovrićč 10, Jandrić. Trener: Snježana Miljević.

Hoteli Makarska: Pavlinović 3, Selak 7, Jurilj 3, Juričić 5, M. Ravlić 7, Kajtazi 1, Ševelj, L. Ravlić, Šalinović 7. Trener: Leona Lendić Kovačević.

Očekivano lagan posao za makarske rukometašice u Kninu, domaće su se potajno nadale da bi mogle upisati prve bodove, a na kraju su doživjele visok poraz. Prvi pogodak postigle su domaće igračice u 4. minuti, a Juričić je poravnala u 5. Kninjanke su u 12. minuti imale + 3 (6:3), a u pogodcima Ane Šalinović gošće su poravnale rezultat u 14. U 20. minuti bilo je 10:10, onda igračice Leone Lendić Kovačević prebacuju u brzinu više i u 27. minuti imaju prednost od 10:13. Na odmor se otišlo sa otišlo vodstvom Makarki od + 2 (13:15). U nastavku susreta gostujuća ekipa tu je prednost održavala do 45. minute, a nakon toga njihova prednost je rasla. Napad im je postao efikasan, obrana neprobojna, domaće idu iz greške u grešku i na semaforu razlika se povećavala iz minute u minutu. Konačnih 22 : 33 najbolji je pokazatelj razlike u kvaliteti ovih ekipa. Iako su u Knin doputovale sa samo 9 rukometašica to se u igri nije osjetilo, a sa po 7 postignutih pogodaka Anđela Kristina Selak, Magdalena Ravlić i Ana Šalinović najzaslužnije su za novi uspjeh „hotelijerki“.

Rezultati: Split 2010 – Marina Kaštela 36 : 25, Zadar – Sinj 22 : 24, Knin – Hoteli Makarska 22 : 33, Orkan – Metković – odgođeno, ŽARK Split – Petason Vranjic – odgođeno.

Petason Vranjic 6, Orkan 4, ŽARK Split 4, Sinj 4, Split 2010 4, Hoteli Makarska 4, Marina Kaštela 2, Metković 2, Zadar 2, Knin 0