Amfora   -   Dubrovnik     69   :   75     (21 : 21, 11 : 20, 24 : 13, 13 : 21)

Makarska. Dvorana na GSC-u. Gledatelja: 70.

Suci: Karlo Mrčela, Ante Bralić i Frane Lovrić. Delegat: Ladislav Omero.

Amfora: Radoš 4, Morris 17, Marcelić 8, Kos 20, Han 3, Božek 5, Bokšić 12, Lovrić -, Pribisalić -, Klepo -Trener: Nenad Videka.

Dubrovnik: Klarić -, Šimović 7, Dubelj 12, Andabaka 3, Raguž 5, Zadsro 2, Vodopija 14, Vujčić 22, Vrkić 4, Tomašević -, Mović -, Mccarthur 6. Trener: Darko Kunce.

Dubrovnik je odnio pun plijen iz Makarske jer iskoristili su košarkaši Darka Kunce sve ono što im je ponudila momčad Amfore, a „gospari“ su imali i više raspoloživih igrača od domaćina. Pospano su igrači Nenada Videke otvorili utakmicu i tek su sredinom prve četvrtine uspjeli dostići goste. Do kraja prve dionice igralo se ravnopravno, a gosti su bili bolji u drugoj. U 16. minuti već su bili na + 9 (27:36), pa se na odmor otišlo vodstvom Dubrovnika od 41:32. U nastavku je obrana domaćih bila čvršća, proradio je šut i rezultat je preokrenut (56:53). Umjesto da nastave u takvom ritmu uslijedio je pad u igri Amfore, stao je šut, obrana je curila i gosti preokreću vodu na svoj mlin. U zadnjoj četvrtini postigli su samo 13 koševa, kod gostiju su se razigrali Vujčić i Vodopija , a i roster im je bio duži i kvalitetniji što im je donijelo višak od 6 koševa na kraju utakmice. Karlo Kos bio je najučinkovitiji kod domaćih, dobar je bio i Srećko Bokšić dok se od Morrisa očekivalo više. Amfora je imala 30 skokova, gosti 40, za dva koša šut domaćih i nije bio loš (17/29) dok su iz 26 pokušaja za tri poena pogodili tek 9 puta. Svoju drugu ovosezonsku pobjedu igrači Amfore tražit će u utakmicama koje slijede, a prva je već u subotu kada su domaćini visoko plasiranom Dinamu.

Dinamo – Bosco 84 : 75, Omiš Čagalj – Samobor 71 : 50, Medveščak – Ribola Kaštela 71 : 91, Kvarner 2010 – Jazine Arbanasi 84 : 74, Amfora – Dubrovnik 69 : 75, Zapruđe – Hermes Analitica 75 : 102

Hermes A. 10, Dinamo 9, Kvarner 2010 9, Ribola Kaštela 9, Bosco 8, Dubrovnik 7, Omiš Čagalj 7, Jazine Arbanasi 7, Amfora 6, Zapruđe 6, Samobor 5, Medveščak 5