Suci: Zoran Kaleb i Ante Repeša. Delegat: Nataša Parmač ( svi Metković).

Kingtrade: Beriša, Matijašević 1, Mustapić 6, Ivanić 2, Jurjević 1, Lukač, Lukin 4, Rajčević 1, Maslać, Brozović 10, Stakić 1, Urlić 5. Trener: Dino Mendeš.

Vodice: Tabula, Abramović 4, Babić 3, Živković 6, Vulinović 7, Toljan, Kutija 4, Perković 2, Bura 1, Carević, Zoričić 5, Spahija 1, Skroza 2, Zanze. Trener: Zoran Mikulić.

Sedmerci: Kingtrade 5 / 8, Vodice 3/3

U utakmici suparnika podjednake kvalitete o pobjedniku su odlučili detalji i nadahnuti pojedinci. Gosti su ih imali u Živkoviću, Vulinoviću i Zoričiću kojima nije mogli parirati Brozović , Mustapić i Urlić. Na kraju bodovi zasluženo odoše u Vodice, a četvrtu pobjedu domaći će morati tražiti u utakmicama koje slijede. Kingtrade je bolje otvorio utakmicu i pogodcima Brozovića poves s 2:0, a u 10. minuti rezultat je bio 5:5. Do 19. minute igralo se gol za gol, a u 20. Vodice preko Babića prvi put dolaze do prednosti (10 : 11). U 24. minuti gosti imaju prvo opipljivo vodstvo (16 : 20),. Početkom nastavka igrači proslavljenog reprezentativca Hrvatske Zorana Mikulića prelamaju utakmicu u svoju korist kad svoju prednost podižu na + 9 (17 : 26) u 41 minuti. Domaći se ne predaju i u 57. minuti dolaze na 30 : 34, ali za više od toga nisu imali snage ni vremena.

Ardiaei   -   Trilj 41 : 20, Trogir II – Biograd 30 : 34, Mokošica – Krilnik 24 : 27, Korčula – Jelsa Malizia 25 : 23, Kingtrade – Vodice 31 : 35, Kamičak – Split 33 : 30, Opuzen – Solin 28 : 21

Ardiaei 16, Kamičak 16, Opuzen 14, Split 10, Biograd 10, Solin 8, Korčula 8, Vodice 8, Jelsa Malizia 6, Kingtrade 6, Trogir II 4, Krilnik 2, Mokošica 0, Trilj -1