Hoteli Makarska  – Split 2010  23:27(11:7)

Makarska, dvorana na GSC. Gledatelja: 100. Suci: Ante Mikelić i Petar Parađina(oba Solin).

Hoteli  Makarska: Andrijašević, Lasić, Mišetić(2), Jeličić(2), Batinović(1), Ivanda, Anić(1), Gojak, Selak(8), Pavlinović, Josipović, Čolak(7), Kovačević(1), Đokić(1), Kapović.

Trener: Leona Lendić.

SPLIT 2012: Mioč, Galić(5), Matijaš(2), Mandarić(4), Cvitanović(2), Jurlin, Buljan, Domić, Krolo(2), Štrbac(1), Gudelj(9), Zelić(2).

Trener: Frano Kovač.

Sedmerci: H. Makarska 7/6, Split 2010 3/2.

U utakmici punoj preokreta gošće iz Splita nanijele su poraz igračicama Leone Lendić. Početak utakmice protekao je u izjednačenoj igri, prvo su vodile gošće dok su domaće povele u 18. minuti sa 6:5. Do odlaska na odmor vodstvo Hotela Makarska je naraslo na 11:7. Prednost od 15:8 u 36. minuti činila se dovoljnom za pobjedu. S tim se nisu mirile borbene gošće koje su preokrenule rezultat i povele sa 21:20 u 53. minuti. Do kraja utakmice povećavalo se njihovo vodstvo da bi na kraju bilo +4 za njih. Petra Čolak i Matea Selak bile su bolje od ostalih kod domaćih, dok su željana Galić, Gabrijela Gudelj i Tina Mandarić bile najbolje Splićanke.