Dobar posao u Sarajevu: Judo klubu Biokovo 18 medalja, od čega 6 zlatnih

Borci makarskog judo kluba Biokovo s velikim su uspjehom nastupili na 13. po redu međunarodnom judo turniru u Sarajevu, u organizaciji Judo saveza BiH te japanske ambasade, osvojivši ukupno 18 medalja u konkurenciji 500 natjecatelja iz BiH, Hrvatske, Srbije i Crne Gore. Po dvije zlatne medalje osvojile su Ana Hrkač i Vanessa Rogina, Nini Katavić i Zini Kurdić pripala je po jedna zlatna i brončana, Lucija Bilas izborila se je za dva srebra, dok su Josip Tamburović i Ema Carević osvojili po jednu srebrnu i jednu brončanu medalju. Druga mjesta osvajali su također i Luka Marinović te Diana Rogga, dok su Mija Bajić i Antonela Radić dogurale do brončane medalje. Od članova JK Biokovo nastupili su još i Dado Vranješ i Maja Stojčevski, ali bez osvojenih medalja.