Judo turnir u Mokošicama: Borcima JK Biokovo 11 medalja i pehar za 3. mjesto u ukupnom poretku

Borci makarskog JK Biokovo (kategorije U-12 i U-14) osvojili su 11 medalja, od toga 3 zlatne, 4 srebrne i 4 brončane na 7. međunarodnom judo turniru KUP MOKOŠICE 2013 koji je održan jučer u konkurenciji 170 judaša iz 15 klubova iz Hrvatske, BiH i Crne Gore. Prva mjesta su osvojile Lucija Bilas, Ana Hrkać i Ema Carević. Druga mjesta su osvojili Matej Mijačika, Nina Katavić, Antonela Radić i Leo Kurtović, a treći su bili Paula Tomaš, Diana Rogga, Mija Bajić i Maja Stojčevski. Osim njih još su nastupili Roberta Vela, Roko Puharić, Roko Katavić, Bobo Radić i Josip Stojčevski. Ovim rezultatima JK Biokobo zaradio je i  pehar za 3. mjesto u ukupnom poretku.