3.HNL-jug,11. KOLO: Zmaj prosuo 2:0 i igrača više

Zmaj je prvo poluvrijeme vodio u Sinju protiv domaćina sa 2:0, međutim Junak je u nastavku utakmice izjednačio na 2:2 iako su od 59. minute igrali sa igračem manje kada je isključen Kunac. Razigrani Dominko Radalj u 8. i 37. minuti posprema loptu iza leđa Grčića i činilo se da Zmaj odlazi na odmor sa nedostižnom prednošću. U nastavku utakmice se Junak budi te Radović u 50. minuti glavom smanjuje na 2:1. D. Barač u 63. minuti pada u kaznenom prostoru Zmaja , sudac Repušić pokazuje na bijelu točku iako se igrači Zmaja teško mire s takvom odlukom, a domaći igrač Vardić sa 11m poravnava na 2:2. Zmaj je na kraju ipak propustio priliku da se vrati na vrh tablice.