Rukomet 3.HRL-jug 3. kolo: Kingtrade zamrznuo Šibenčane na minus 21

Nakon dva uvodna poraza rukometaši Kingtradea dobrom i efikasnom igrom visoko su porazili loše goste iz Šibenika. Već na početku utakmice Makarani su pokazali tko je gazda na terenu i već u 4. minuti poveli sa 5:0. Do odlaska na odmor prednost je rasla iz minute u minutu i završilo sa uvjerljivih 25:13. drugo poluvrijeme je bilo preslika prvog, a semafor je na kraju pokazivao skoro nevjerojatnih 48:27. Stipe Urlić dao je priliku svim igračima, u listu strijelaca upisali su se svi osim vratara Vranješa i Raosa. Bruno Matijašević, Mate Mustapić, Rino Bekavac i Zdenko Visković bili su najbolji u veoma dobrom izdanju Makarana.

Jakov Kovačević / foto Željko Kovačić

Kingtrade-Šibenik 48:27(25:13)

-Makarska, dvorana na GSC.

Gledatelja: 50.

Suci: Ante Pavić i Mate Torbarina(oba Zadar).

KINGTRADE: Vranješ, Z. Visković(4), Matijašević(9), Mustapić(6), I. Visković, Buljan(3), Stakić(2), Pivac(4), Mirko(5), Perković(1), N. Urlić(5), Bekavac(7), M. Urlić(2), Raos. Trener: Stipe Urlić.

Rezultati mlađih kategorija Kingtradea

2. HRL-jug 96. godište, 2. kolo: Kingtrade-Obrtnik 30:20(17:8)

Kingtrade: Milić, Z. Visković(7), I. Visković(3), Protrka, Bekavac(10), Iličić, Pivac(5), Stakić(3), Roso, Pear(1), Volarević(1), Biloš, Raos.

2. HRL-jug 98.godište i mlađ: Kingtrade-Jelsa 27:13(2. kolo) Hvar-Kingtrade 18:8(3. kolo)