Na međunarodnom judo turniru: Preko 300 natjecatelja na borilištu u Makarskoj, slavili Kaštelani

U Gradskoj sportskoj dvorani u Makarskoj održan je međunarodni judo turnir za mlađe dobne kategorije Kup Makarske 2013. – 2. memorijalni turnir ” Tajmir Nola “. Turnir u organizaciji JK Biokovo okupio je ove godine 337 natjecatelja u pet dobnih kategorija. Svoje predstavnike na borilištima imalo je 19 klubova iz Hrvatske, BiH i Crne Gore. Nakon 8 sati u kojih se moglo vidjeti 500-tinjak borbi podijeljene su nagrade najuspješnijim ekipama i pojedincima.

Ž                               M

U10 Monika Zadro ( Borsa ) – Luka Botić ( Kaštela )

U12 Nika Perišić ( Kaštela ) – Mario Jozić ( Borsa )

U14 Zajneb Kost ( Braća Lukač ) – Luka Perišić ( Crnogorac )

U16 Domagoj Bratinčević ( Dalmacijacement ) – Nina Jurić ( Student )

U18 Vanessa Rogga ( Biokovo ) – Marko Adžić ( Crnogorac )

JK Biokovo je nastupio sa 40 boraca, koji su osvojili 28 medalja, od toga 3 zlatne, 9 srebrnih i 16 brončanih. Po jednu zlatnu i srebrnu osvojile su Vanessa Rogga, Lucija Bilas i Ana Hrkać. Jednu srebrnu i jednu brončanu osvojila je Nikolina Sikirić, a po dvije brončane Zina Kurdić i Mija Bajić. Druga mjesta su osvojili i: Josip Tamburović, Matej Mijačika, Nina Katavić, Mateo Puharić i Berta Kapović. Treći su bili: Dado Vranješ, Luka Marinović, Paula Tomaš, Diana Rogga, Tomina Čagalj, Maja Stojčevski, Korina Šulenta, Iva Sokol, Vlatka Hrkać, Paola Petričević i David Vela.

Osim njih još su nastupili: Roberta Vela, Matea Tomaš, Ema Carević, Antonela Radić, Bobo Radić, Josip Stojčevski, Branimir Velebit, Darko Carević, Borna Kurdić, Ivan Talaja, Roko Puharić, Antea Olah, Hana Bekan, Pavla Carević, Matija Granić, Leo Kurtović, Bartul Kovač i Roko Katavić.