Amfora-Lions  88:91(23:24, 18:23, 27:20, 20:24)

Makarska, dvorana na GSC. Gledatelja: 50. Suci: Pepur i Ćorković(oba Split).

AMFORA: Erceg(10), Gojak(6), Dropulić(8), Prgomet(6), Alerić, Srzić(4), Knezović, Saračević(34), Puharić(2), Hajduk(12), Ravlić(6), Han.

Trener: Siniša Alemani.

LIONS: Markoč(10), Pejčinović(5), Kormaher(5), Ergić(24), Blagaić(7), Plazibat(6), Batinić(2), Mulić(30), Dželalija(5).

Trener: Branko Omrčen.

Gosti iz Splita zadavali su dosta teškoća u prvoj i drugoj četvrtini domaćim košarkašima. Treća je u potpunosti pripala Amfori, Saračeviću se priključio povratnik Hajduk i Makarani su tako u posljednju četvrtinu ušli s minimalnom prednošću. Dvije minute do kraja se činilo da će slaviti domaći jer su vodili sa 86:80, ali s tim se nisu mirili gosti koji su zahvaljujući Ergiću i Muliću doslovno iščupali pobjedu i pokazali da se ne predaju niti u trenucima kad sve izgleda izgubljeno.