Natjecanje za prvaka 2. HMNL: Petrinčica-Novo vrijeme 2 : 1

Finale (1. utakmica)

Petrinjčica – Novo vrijeme EC  2:1 (1:1)

Petrinja, Dvorana Srednje škole Petrinja. Gledatelja: 250. Suci: Josip Dujmčić (Jadrani) i Sendi Soldatić ( Potpićan).Strijelci: 0:1 Buzov (16.), 1:1 Bešić (17.), 2:1 Grdović (28.).Najbolji igrač: Robert Grdović (Petrinčica)

Petrinčica: Pavlić, Bačan, Lovrić, Smolčić, Kajić, Peškir, Skorin, Bešić, Đukić, Marjanović, Tolušić, Grdović.

Novo vrijeme EC: Perković, Vuković, Drndić, Vrcan, Jelavić, Martinović, Buzov, Jović, Stanković, Kazazić, Jakić, Bašković. Trener: Pjer Malvasija

Makarani su bolje otvorili prvu finalnu utakmicu natjecanja za prvaka 2. HMNL, imali nekoliko izglednih prilika koje nisu uspjeli realizirati. Unatoč tome poveli su u 16. minuti preko Renata Buzova. Minutu iza toga Petrinjčica je poravnala, Alen Bešić uspio je svladati Elvisa Perkovića. Nastavak utakmice pripao je domaćim igračima, koji su u 28. minuti postigli pogodak preko reprezentativca Hrvatske Roberta Grdovića za konačnih 2:1. Ovim minimalnim porazom Novo vrijeme EC na korak je do prve lige. U uzvratnoj utakmici koja se igra u petak 10. lipnja Makarani imaju velike izglede da zajedno sa svojim navijačima proslave povijeni uspjeh – ulazak u najkvalitetniji rang hrvatskoga malog nogometa!