Zmaj u gostima: Praznih ruku iz Krešimirova grada

Nogomet 3.HNL-jug 14. kolo

Šibenik-Zmaj M.  4:1(4:1)

Šibenik, stadion na Šubićevcu. Gledatelja: 500. Sudac: Teo Pavić(Split).

Strijelci: 1:0 Smilović(2.-ag), 2:0 M. Slavica(6), 3:0 Maleš(26), 3:1 Vekić(34), 4:1 M. Slavica(43). Igrač utakmice: Miro Slavica(Šibenik).

ŠIBENIK: H. Slavica, Pecolaj, Tomić, Kartelo, Škugor(od 60. Perica), Bulat, Marina, Maleš(od 39. Španja), Pek, M. Slavica, Živković.

Trener: Nikica Cukrov.

ZMAJ: Franić, Zovko, Puljić, Rašić, Jerković, Smilović, Kožul(od 57. Šalinović), Matešan(od 64. Selak), Vekić, Gojak, Jelčić(od 68. Lendić).

Trener: Josip Slobodan Carević.

Na samom početku utakmice domaćini su postigli dva pogotka koja su uvelike odlučila tijek utakmice. Prvi je bio autogol Smilovića, a drugi izvanredan pogodak Mira Slavice. U 26. minuti Maleš povećava na 3:0 i pobjednik nije dolazio u pitanje.Gosti iz Makarske u 36. minuti smanjuju na 3:1. nakon udarca iz kuta kojeg izvodi Matešan Vekić posprema loptu u mrežu Slavice, ali već na isteku poluvremena najbolji igrač Šibenika Miro Slavica postiže svoj drugi gol za visokih 4:1. Trećim porazom zaredom igrači Zmaja zabrinuli su svoje navijače koji su dobrim igrama na početku sezone očekivali borbu za vrh tablice.