Rukomet – žene: Dvije pobjede i dva poraza u Kaštelima

Marina Kaštela-Hoteli Makarska  25:24(11:13)

Kaštela, Gradska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Mate Milić i Ante Stipandžija(Šibenik).

Hoteli Makarska: Kapović, Lasić(1), Jelčić(5), Bakota(2), Batinović(2), Gojak, Selak(3), Kovačević(2), Josipović(5), Sokol, Čolak(4), Ivanda, Andrijašević.

Trener: Leona Lendić.

Rukometašice Makarske nastavile su negativnu seriju i izgubile bodove na gostovanju kod Kaštelanki. Od samog početka gošće su preuzele kontrolu nad rezultatom i imale stalnu prednost, a zanimljivo je da domaće igračice niti u jednom trenutku u prvom poluvremenu nisu bile u prednosti. U nastavku utakmice Kaštelanke su prvi put povele sa 21:20 tek u 52. minuti, a sama završnica je također pripala rastrčanim domaćim igračicama. Njihova najbolja igračica Marija Vukorepa u 59. minuti postiže trinaesti pogodak za 25:23, a Josipa Lasić u 60. minuti smanjuje rezultat na konačnih 25:24 i poraz čini minimalnim.