Mali nogomet: Napokon pobjeda Novog Vremena

2. kolo Kupa regije jug

Novo Vrijeme Apfel-Crnica  6:5(4:0)

Makarska, dvorana na GSC. Gledatelja: 300.

Suci: Josip Knezović(Split) i Stipe Divić(Imotski).

Strijelci: 1:0 Pavičić(7), 2:0 Bajrušević(10), 3:0 Jelavić(14), 4:0 Bajrušević(19), 4:1 Mijat(27), 4:2 Rončević(29), 5:2 Babić(33), 5:3 Vuković(34), 5:4 Vuković(37), 6:4 Jelavić(40), 6:5 Jurković(40).

Najbolji igrač: Duje Bajrušević(Novo Vrijeme).

NOVO VRIJEME: Perković, Vuković, Miočević, Vrcan, Buljan, Pavičić, Jelavić, Bajrušević, Kazazić, Zor, Radmilo, Agić, Babić, Bašković. Trener: Ivica Osibov.

Teže od očekivanog igrači Novog Vremena izborili su prolaz u treće kolo Kupa. Makaranima je u potpunosti pripalo prvo poluvrijeme koje su dobili sa 4:0. Nastavak utakmice pripao je šibenskim drugoligašima koji su utakmicu zgodicima Vukovića u 34. i 37. minuti učinili neizvjesnom. U posljednjoj minuti utakmice Jelavić je povećao na 6:4 i riješio utakmicu, a uporni gosti sa zvukom sirene postavljaju konačni rezultat. Ovom pobjedom igrači Novog Vremena su prekinuli negativnu seriju poraza i možda nagovijestili izlazak iz krize.