Novo Vrijeme Apfel u gostima: Prekinuli post

MNK Kijevo Jako Sport  – MNK Novo Vrijeme Apfel        5:10  (2:7)

Dvorana SŠ “Lovre Monti” u Kninu, gledatelja 250. Suci:  Nikola Jelić, Marinko Ćosić (oba Varaždin). Delegat: Ante Rakić (Šibenik).

KIJEVO:  Mišković, Mišković, Lovrić, Rožić, Musinov, Matić, Šamija, Šućur, Sunko, Ramadža, Knežević. Trener: Teo Strunje.

NOVO VRIJEME:  Perković, Vuković, Miočević, Vrcan, Buljan, Pavičić, jelavić, Bajrušović, Kazazić, Zor, Radmilo, Babić, Vranješ, Bašković.  Trener: Ivica Osibov.

STRIJELCI:  0:1 Babić (3), 0:2 Babić (4), 0:3 Šamija (ag-10), 1:3 Rožić (10), 1:4 Vuković (11), 1:5 Kazazić (12), 1:6 Bajrušović (13), 1:7 Babić (13), 2:7 Matić (18), 2:8 Knežević (ag-21), 3:8 Musinov (29), 3:9 Bajrušović (31), 4:9 Šućur (31), 4:10 Jelavić (35), 5:10 Šamija (40).

Igrač utakmice: Saša Babić

Makarani su bolje otvorili utakmicu i zgodicima bivšeg igrača Kijeva Saše Babića u 3. i 4. minuti došli u početno vodstvo, a kad je Šamija zatresao vlastitu mrežu u 10. minuti, utakmica je praktički bila riješena. U istoj minuti domaći smanjuju na 3:1, ali su Vuković, Kazazić, Bajrušević i ponovno Babić uraganom u tri minute doveli Novo Vrijeme u vodstvo od nevjerojatnih 7:1. U nastavku utakmice trener Osibov je dao priliku igrati svim igračima i Novo Vrijeme je uspjelo sačuvati prednost iz prvog poluvremena i pobijediti sa visokih 10:5.

Objektivna kninska publika je na kraju utakmice nagradila goste velikim pljeskom koji su i zaslužili zbog izvrsne gostujuće partije. Trener Novog Vremena Ivica Osibov zadovoljan je pobjedom  te se nada da će u utakmicama  u Kupu protiv Torcide u utorak te u prvenstvu protiv Solina u petak igrači opet pružiti dobre igre i razveseliti svoje brojne navijače. Obje utakmice se igraju u Makarskoj.