Amfora-Otok Ugljan  77:79(25:16, 21:23, 17:22, 15:18)

AMFORA: Srzić(2), Antunović, Alerić, Prgomet(5), Bezinović(16), Han(4), Dropulić(6), Saračević(27), Selak, Hajduk(17), Raos, Gvozden.

Trener: Siniša Alemani.

OTOK UGLJAN: Ivas(20), Mašina(12), Kolega, Nižić(3), M. Šoša(9), Perin, A. Šoša(15), Marcelić, Popović(15), Bralić(2).

Trener: Ljubo Šoša.

Ni iz petog pokušaja košarkaši Amfore nisu došli do pobjede. Makarani su dobro otvorili utakmicu i prvu četvrtinu riješili u svoju korist sa 25:16. U drugoj su gosti bili za nijansu bolji te se na odmor otišlo sa +7 u korist Amfore. U nastavku utakmice gosti su preokrenuli rezultat prije svega zahvaljujući lošoj igri u obrani i prebrzim šutevima u napadu Amfore. Posljednja četvrtina protekla je u neizvjesnosti do samog kraja. Igrači Siniše Alemanija imali su posljednji napad, a gosti vodstvo od 77:79. Na njihovu žalost nisu ga uspjeli realizirati pa su bodovi otišli na Ugljan. Kod gostiju su dobri bili Ivas, A. Šoše i Popović, dok je domaćin najbolje pojedince imao u Bezinoviću, Hajduku i Saračeviću.