Mali nogomet: Breljani misle ozbiljno

Liga malog nogometa Makarska

U derbiju kola Brela su pobijedila Gornjun Valu sa 3:1, iako je rezultat bio izjednačen sve do dvije minute prije kraja kada Breljani zabijaju dva gola za pobjedu i potvrdu odlične forme ove godine. Torcida je sa 6:2 pobijedila Promajnu koja nikako da osvoji prve ovogodišnje bodove, a Optima je sa 4:0 bila bolja od Kreatora za držanje priključka s vrhom tablice. U uzbudljivoj utakmici punoj golova CB Monaco je pogotkom u zadnjoj minuti pobijedio Veliko Brdo sa 5:4, dok je Moroskok sigurnom igrom bio bolji od Recreativa sa 4:1.

11. Promajna           0

Strijelci: Romeo Jović(Recreativo)-15 golova, Stipe Šulenta(Torcida MR)-12 golova, Saša Zvizdić(Moroskok(-11 golova, Igor Kazazić(Recreativo)-10 golova

10. kolo koje se trebalo odigrati 2.11. se odgađa za 9.11. radi snimanja emisije Lijepom našom.