Makarski judaši: Devet zlata na Trofeju Marjana

Na judo turniru za mlađe dobne uzraste 2. Trofej Marjana 2013., a koji je organizirao  JK Student, među 200 judaša iz šest dalmatinskih klubova sudjelovao je JK Biokovo. Boje makarskog juda branilo je 26 boraca, a osvojili su 30 medalja, od toga 8 zlatnih, 10 srebrnih i 12 brončanih. Najuspješniji su bili oni koji su nastupili u dvije dobne kategorije. Ana Hrkać je osvojila dvije zlatne medalje, Zina Kurdić zlatnu i srebrnu, Maja Stojčevski zlatnu i brončanu, Mija Bajić srebrnu i brončanu, a Tomina Čagalj dvije brončane. Prva mjesta su osvojili i Nina Katavić, Borna Kurdić, Pavla Carević i Iva Sokol. Druga mjesta su osvojili Lucija Bilas, Diana Rogga, Matija Granić, Ema Carević, Roko Katavić, Mateo Puharić, Adrian Jakir i Branimir Velebit. Treća mjesta su osvojili Bobo Radić, Josip Stojčevski, Ivan Talaja, Vlatka Hrkać, Korina Šulanta, Ante Biličić, Nika Puharić i Matea Šimić, a još je nastupio Roko Puharić.

JK Biokovo je turnir završio kao najuspješniji klub u U12 i U14 konkurenciji djevojčica, a osvojen je i pehar za 2. mjesto u ukupnom poretku.