U Kaštel Sućurcu: Judaši Biokova osvojili 15 medalja

U Kaštel Sućurcu održan je 14. memorijalni turnir u judu ” Mario Zebić ” na kojem je sudjelovalo 428 judaša iz 26 klubova iz Hrvatske, BiH, Crne Gore, Slovenije, Italije, Albanije i Libije. Za Judo klub Biokovo je nastupilo 27 judaša, a osvojili su 15 medalja; 4 zlatne, 5 srebrnih i 6 brončanih. Najuspješniji su bili oni koji su nastupili u dvije uzrasne kategorije. Nina Katavić je osvojila po jednu zlatnu i srebrnu medalju, Lucija Bilas srebrnu i brončanu, a Matej Mijačika dvije brončane, a prva mjesta Ana Hrkać, Berta Kapović i Maja Bebić. Druga mjesta su osvojili Iva Sokol, Matea Tomaš i Mija Bajić, treća mjesta Zina Kurdić, Josip Tamburović i Leo Kurtović, a osim njih još su nastupili: Maja Stojčevski, Luka Marinović, Roko Katavić, Nedo Roso, Borna Kurdić, Lucia Andrijašević, Diana Rogga, Dado Vranješ, Josip Stojčevski, Tomina Čagalj, Branimir VelebitLuka Andrijašević, Darko Carević, Roko Puharić  i Luna Divić. JK Biokovo je bio najuspješniji klub u U14 konkurenciji djevojčica.